Hesabına Yanlışlıkla 9.5 Milyon Yatırıldı. 3 Günlük Milyoner Oldu


Herkes mutlaka bir kere hayalini kurmuştur. “Banka kartımı bankamatiğe soktuğumda içinde milyonlar görünse keşke” diyerek… Herkesin hayali olan bu durum Ankara’da gerçekleşti. 🙂


Ankara’da mühendis Mustafa Güneş, 5 Nisan Cuma günü, cüzi miktar parası bulunan banka hesabını kontrol ettiğinde, hesabında 9 milyon 609 bin 596 lira 76 kuruş olduğunu gördü. Hafta sonunu ‘milyoner’ olarak geçiren evli ve 3 çocuk babası Güneş, 8 Nisan Pazartesi günü bankaya gidip hatayı düzelttirdi. Mustafa Güneş, “Banka müdürü bunun çok istisnai bir sistem hatası olduğunu söyledi. 3 gün süren milyonerliğim, bankada yaklaşık 1 saat süren işlemlerin ardından sona erdi” dedi.

Başından geçen ilginç olayı anlatan Güneş, banka müdürünün kendisine bu durumun çok istisnai sistem hatası olduğunu ve bir nevi tarihe geçebilecek bir pozisyona ulaştığını söylediğini aktardı. Mustafa Güneş, espri yaparak, milyonerliğinin kısa sürdüğünü dile getirip, “3 gün süren milyonerliğim, bankada yaklaşık 1 saat süren işlemlerin ardından sona erdi. 1 saat içinde milyoner olmaktan çıkıp, memuriyet hayatıma geri döndüm. 3 günlüğüne milyoner oldum. Ama bu süre içinde birçok duyguyu yaşadım. Tedirgin oldum; çünkü art niyetliler bilse ve peşime düşseler diye bunun tedirginliğini yaşadım” dedi.


2431300_810x458.jpg

#3günlükmilyoner #milyoner #MustafaGüneş

Öne Çıkanlar

En Güncel Haberler