top of page

Masonların Tapınakları Deşifre Oldu

Materyalist felsefeye dayalı mevcut vahşet ve kan dolu dünya sisteminin mimarı olan, ancak bu kimliğini perde arkasında tutan mason örgütünün gizli toplantı yeri deşifre oldu..

Eski Kudüs’teki Şam ve Herotz kapılarının ortasında ve yerin 230 metre altında bulunan Zedekiah Mağarasının, dünya masonlarının son 20 yıldır gizemli buluşma noktası olduğu söyleniyor. ‘Mason Toplantısı’nın yapıldığı mağarada, devasa bir locayı andıran bölümün önünde ‘Hür Masonlar Salonu’ yazılı demir tabela dikkati çekiyor.

Tavanında masonik işaretler ve İbranice yazıların da yer aldığı mağarada, dünyanın farklı bölgelerinden yaklaşık 200 masonun yılda bir kez toplandığı iddia ediliyor. Gizliliği korumak için her yıl toplantı takvimini değiştirdikleri ileri sürülen masonların toplantı yaptıkları gün, mağaranın ziyaretçilere kapatıldığı belirtiliyor. -Son toplantı Mart ayında yapılmış-

Kimliğinin açıklanmasını istemeyen mağara görevlisi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, en son mason toplantısının geçtiğimiz Mart ortasında gerçekleştiğini söyledi. Toplantıya çeşitli ülkelerden 200 kadar masonun katıldığını anlatan mağara görevlisi, toplantı hakkında detaylı bilgi vermek istemediğini ifade etti. -Masonların mağara ilgisinin nedeni- Masonların Zedekiah Mağarasına duyduğu ilginin, Yahudilik’te yer alan bazı rivayetlerden kaynaklandığı belirtiliyor.

Yeni Ahit’teki ‘Hazreti Süleyman, Yahudiler’in yıkılan ilk mabedini, tapınak tepesine yakın bir yerde bulunan mağaradan getirttiği taşlarla inşa ettirdi’ ifadesinde bahsi geçen mağaranın Zedekiah Mağarası olduğu rivayet ediliyor. Yahudiler’in ilk krallığını ve ilk mabetlerini M.Ö. 586 yılında yıkan Babil Kralı Nabuketneza’dan kaçan Yahudi Kralı Zedekiah’ın da aylarca bu mağarada saklandığına inanılıyor. -Mağara tesadüfen bulunmuş-

Zedekiah Mağarası, 1854 yılında Amerikalı arkeolog James Turner tarafından tesadüfen bulundu. Osmanlı yönetiminin, o dönemde açılışına izin vermediği belirtilen Zedekiah Mağarası, 1967’deki 6 gün Savaşı’ndan sonra İsrail tarafından ziyarete açıldı. Toplam 9 bin metrekare alana sahip mağara, yer yer 100 metre genişliğe ulaşıyor. Mağaranın yüksekliği ise 4 ila 15 metre arasında değişiyor. ‘Kral Zedekiah’ın gözyaşları’ denen bir bölümde ise kayalar arasından sular sızıyor.

KİMDİR BU MASONLAR ?

İnsanların bilmediği bir şey var. Dünyada iki güç dünya yaratılmasından itibaren mücadele ediyor. Fakat bu çok örtülü bir mücadele, örtüsünden dolayı göremiyorlar. Yani şeytan ile Allah’a inananların sürekli mücadelesi vardır. Bir şeytan taraftarları vardır. Bir de Allah’a inananların taraftarları vardır. Bunlar sürekli mücadele ederler. Ama şeytana inananlar son derece modern görünümde oluyorlar. Dikkati çekmeyecek şekilde oluyorlar. Mesela; cinayet işliyorlar, ama faili meçhul ile yapıyorlar bunu. Fark ettirmeden veya paravan örgütler kullanıyorlar. Paravan yöntemler kullanıyorlar. O yüzden insanların dikkatini doğrudan çekemiyorlar. Mesela Masonluk çok gizli bir teşkilat, toplantılarını kimse bilmez. Toplantılarda neler konuşulduğunu bilmez. Üyelerinin kim olduğu bilinmez. Üyeler kendilerini gizlemekle mükelleftir. Ve sır verilmez.

Mesela, ketumiyet çok önemlidir Masonlukta. Ateist Siyonizm’de de öyle. Mesela, sır verilmez. Onların öyle topluluklar oluyor, mesela büyük toplulukları oluyor. Dünya hükümeti kuruyorlar. Mesela, dünya derin devletini kuruyorlar. Orada bu şeytanın hükümlerini uyguluyorlar. Halk bunlardan bihaber oluyor.

Comments


Öne Çıkanlar

En Güncel Haberler

bottom of page