top of page

Seçimden Önce İzlenmesi Gereken 5 Film

1- MEGA YAPILAR

İnşaat fetişi olan ve zaten oy vereceği parti belli olan arkadaşlar için eşsiz bir şaheser. Bir inşaatı en başından sonuna kadar aralıksız izleyebildiğinizi düşünün. Hem de güneşin altında beklemeden… ”Yahu Cehape şöyle, İyi parti böyle, Hdp zaten terörist. Bu adamlar hastane yaptı, köprü yaptı başka kime vercez!” diyenler için dolu dolu 43 bölümlük inşaat serisi. Günde 3-4 bölüm izlerseniz seçime kadar sizi idare eder. Zaten 2. Tura kalmaz diyolar:)

seçimden önce 5

2- PK

Liderlerin düşman yaklaşımından dolayı bir şey anlayamayan, ”Ulan bunlar ne konuşuyor!” diyen gençler için güzel-aydınlatıcı bir film. Aynı sizin gibi bu arkadaş da olayları anlamaya çalışıyor. Buyrun izleyin.

seçimden önce 4

3- THE DICTATOR

-Her ne kadar ülkemizle UZAKTAN YAKINDAN bir ilgisi olmasa da- izleyin yani güzel film.

seçimden önce 3

4- WAG THE DOG (BAŞKANIN ADAM(CIK)LARI

Seçim çalışmalarının ne şekilde yapıldığını gayet güzel anlatıyor.  Hani o eğilip bayrak almalar falan var ya: Heh işte o ‘kim bilir hangi ajansın hangi cengaver çalışanının aklına geldi?’ sorusunu akıllara getiriyor.

seçimden önce 1

5- V FOR VENDETTA

Güzel film. Bu filmi izlerken aklıma hep; ‘Türkiye’de çekilseydi ne olurdu?’ Sorusu geliyor. Muhtemelen Natalie Portman, Halk Tv’de Uğur Dündar’a konuk olurdu. Yönetmen Fetö’den, senarist Ergenekon’dan, Prodüksiyon ekibi Balyoz’dan, izleyenler ise adına daha sonra karar verilecek olan bir terör örgütünden…

seçimden önce 2

OY KULLANMAYACAKLAR İÇİN

Öncelikle arama çubuğuna ‘ empati’ yazıp iyice anlayana kadar okuyun. Sonra Google Chrome için DOTVPN’ i açın. Arama çubuğuna ‘Gang Bang porn’ yazın, önünüze çıkan ikinci videoya tıklayın. Empati yapmanız gereken kişi orada gördüğünüz kadın. Sevgiler…

Samih Berk YILMAZ samihberkyilmaz@gmail.com

Comments


Öne Çıkanlar

En Güncel Haberler

bottom of page