top of page

Sevgiliyle İzlendiğinde Madara Olunabilecek Anlaşılması Güç Filmler

İlişkinin en belirleyici zamanları evde geçirilen ilk zamanlardır. Bu zamanlarda genç çiftlerin yanlış anlaşılma dürtüsüyle hemen sevişmemek için başvurdukları yöntem ise film izlemektir. Film sitelerinde teker teker filmlere bakılırken eğer elinizden geliyorsa muhakkak izlediğiniz filmi seçin, ‘yok ben risk seviyorum’ diyorsanız ise alttaki filmleri belleğe atın ki madara olmayın.

donnie-darko

DONNIE DARKO

Her hangi bir mesaj verme ,olay anlatma,eğlendirme,korkutma amacı olmayan film ‘ee noldu şimdi ’ türünde bir başyapıt. Çift olarak keş değilseniz kesinlikle izlemeyin.

gummo_kid_Bad

GUMMO

Küçük kasabalarında yapacak bir şey bulamayan 12-14 yaşındaki çocukların hiçbir şey yapmamalarını konu eden bok gibi şarkılarıyla insanı cinnete sürükleyen ve bunu marifetmiş gibi saatlere yayan bir yapım.

maxresdefault

DÜNYA’DA 20.000 GÜN

Bunu diğer filmlerden ayıran özelliği bir konusunun olması. Konu dediysek ismi birçok şey vaat ediyor olabilir ancak filmde entel bir yazarın 20.000. gününü konu ediyor. İşin en güzel tarafı ise 19.999. günden bir farkı yok.

big_1409273624_1382477188_image

LOST HIGHWAY

Bir film yapayım da garibanların hem parasını alayım hem de beyinlerini yakayım amaçlı film amacına ulaşmıştır. Bu boktan filmi size 4 saatlik methiyeler düzerek öneren yavşak arkadaşlarınıza inat izlemeyin izletmeyin,ilişkiyi en başından bitirmeyin

 

Samih Berk Yılmaz

samihberkyilmaz@gmail.com

 

留言


Öne Çıkanlar

En Güncel Haberler

bottom of page